Бетон та залізобетонні вироби
від заводу виробника -"Основа-бетон"

Компанія ТОВ «Основа-бетон» є виробником товарного бетону і залізобетонних виробів з 2011 року. Бетонний завод з сучасним обладнанням розташований в місті Українка, обухівського району Київської області.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво широкого асортименту бетонних сумішей та розчинів, які відповідають всім необхідним технічним характеристикам для використання в сучасному будівництві. Виробничі потужності компанії дозволяють виготовляти до 80 м3 бетону за годину. Купити бетон ви можете на нашому сайті, а власний автопарк компанії гарантує своєчасну доставку продукції в повному об’ємі по Києву та Київській області.

Ключовим напрямком діяльності компанії також є і виробництво залізобетонних виробів, таких як фундаментні блоки та залізобетонні кільця. Фундаментні блоки (ФБС) виробляються на повністю автоматизованій лінії, що дозволяє забезпечувати відмінну якість продукції, відповідність стандартам, а також випускати широкий асортимент розмірів.

Особливу увагу спеціалісти нашої компанії приділяють контролю якості продукції, що випускається, на всіх етапах виробничого процесу. Надаючи перевагу тільки найвищому стандарту якості, ми контролюємо продукцію, що виробляємо, в сертифікованій лабораторії та надаємо паспорти якості. Купивши бетон та вироби із нього в нас, ми гарантуємо вищу якість продукції за вигідною ціною та своєчасну доставку по Києву та Київській області, а зокрема по Обухові та Українці.

Купити бетон

Виробляємо бетон класу від В 7,5 до В 30, рухливістю П1 – П5, водонепроникністю W6-W12

Детальніше...

Купити фундаментні блоки

Автоматизована виробнича лінія – це абсолютно новий підхід до виробництва блоків ФБС, гарантує найвищу якість готової продукції.

Детальніше...

Купити цемент

Фасований цемент від найкращих виробників

Детальніше...

Купити бетонні кільця

Виробництво бетонних кілець стандартизованих розмірів діаметром від 0,8 до 2,0 м.

Детальніше...

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КЛІЄНТА

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте професійний сервіс від наших технічних спеціалістів щодо вибору класу бетону в залежності від складності ваших задач. Отримавши консультацію, ви будете впевненими в правильному виборі необхідного продукту.

Ви можете ознайомитися із цінами на продукцію в розділі ПРАЙС-ЛИСТ