Купить песок легко и удобно, а главное доступно по цене вместе с Основа-бетон

Пісок

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ Одиниця виміру Ціна
Пісок річковий т 120,00 грн
Відсів гранітний т 200,00 грн
Пісок будівельний з доставкою

Пісок використовують для безлічі будівельних робіт, основа для більшості відомих розчинів. Річковий та кар'єрний розрізняється за способом його видобутку і чистоті самого матеріалу. Перший - більш дорогий, так як не містить домішок глини та різних каменів. Річний - підходить майже для всіх будівельних робіт.

Вартість на пісок з річки помітно більше, ніж на інші види, в тому числі і на кар'єрний. Видобуток цього матеріалу ведеться двома способами: в гирлі річки або з дна озера (додатково проводиться очищення).

Різниця між кар'єрним та річковим

Кар'єрний відрізняється від річного не тільки способом його видобутку, ще відрізняється вартістю й чистотою. Розрізняють кар'єрний сіяний і митий. Обидва варіанти підходять для асфальтобетонних робіт, приготування розчину для кладки або штукатурки, і дуже добре підходить для проведення фундаментних робіт.

У нас ви можете купити річковий пісок за доступною ціною в Києві. Ми поставляємо його у тоннах. Вартість залежить від виду, тому детальніше уточнюйте у наших менеджерів. Продаж і доставка здійснюється тільки оптом.

Також, у нас Ви зможете придбати гранітний відсів. Відсів гранітний - це універсальний матеріал який використовують майже у всіх будівельних роботах. Гранвідсів використовують для виготовлення міцних беттоних конструкцій. Якщо Ви займаетесь будівництвом - купуйте гранітний відсів у нас на вигідних умовах!

Можлива доставка піску та гранвідсіву по Києву та Київській області.

Подивитися повний прайс та уточнити ціни на доставку можна на сторінці прайс-листа

Замовити з доставкою

x

Дзвоніть по телефонам:

  • (050) 469-55-31
  • (067) 888-44-55

Час роботи:

  • Пн-Пт: 08:00 - 18:00
  • Вихідні: Сб, Нд

Оформити заявку онлайн: