Купить песок легко и удобно, а главное доступно по цене вместе с Основа-бетон

Пісок в мішках з доставкою від компанії Основа-бетон

Пісок будівельний з доставкою

Пісок використовують для безлічі будівельних робіт, основа для більшості відомих розчинів. Пісок річковий та пісок кар'єрний розрізняється за способом його видобутку і чистоті самого матеріалу. Річковий пісок більш дорогий, так як не містить домішок глини та різних каменів. Річковий пісок підходить майже для всіх будівельних робіт.

Ціна на річковий пісок помітно більше, ніж на інші його види. Видобуток піску ведеться двома способами: в гирлі річки або з дна озера (додатково проводиться очищення піску).

Кар'єрний пісок відрізняється від річкового не тільки способом його видобутку, ще відрізняється його вартість й чистота. Розрізняють кар'єрний сіяний пісок і кар'єрний митий пісок. Обидва варіанти підходять для асфальтобетонних робіт, приготування розчину для кладки або штукатурки, і дуже добре підходить для проведення фундаментних робіт.

У нас ви можете купити пісок за доступною ціною. Ціна залежить від виду піску, тому детальніше уточнюйте у наших менеджерів. Продаж і доставка піску здійснюється тільки оптом.

Можлива доставка піску по Києву та Київській області.

Подивитися повний прайс та уточнити ціни на доставку можна на сторінці прайс-листа

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ Одиниця виміру Ціна
Пісок річковий т 150,00 грн
Пісок яружний т 150,00 грн
Відсів гранітний т 130,00 грн

Замовити з доставкою

x

Дзвоніть по телефонам:

  • (044) 469 - 55 - 31
  • (097) 577 - 16 - 64
  • (050) 469 - 55 - 31

Час роботи:

  • Пн-Пт: 08:00 - 18:00
  • Вихідні: Сб, Нд

Оформити заявку онлайн: