Купить щебень фракции 5х20 легко и удобно, а главное доступно по цене вместе с Основа-бетон

Щебінь

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ Одиниця виміру Ціна
Щебінь 40х70 т 300,00 грн
Щебінь 20х40 т 300,00 грн
Щебінь 5х20 т 330,00 грн
Щебінь 5х10 т 380,00 грн
Щебень всіх фракцій з доставкой

Наша співпраця з такими кар'єрними розробниками як " Бишевський гранітний кар'єр , " Ракитнянський гранкар'єр ", " Богуславський кар'єр" , дозволяє забезпечити необхідним обсягом найвимогливіших клієнтів.

Щебінь гранітний від Ракитнянського гранітного кар'єра має високу прочностну марку - 1200 , який використовують для бетону М400 і вище.

Щебінь від Богуславського гранітного кар'єру має високу якість всіх популярних фракцій, які представлені в нашому прайсі.

Хотілося б відзначити одну з характеристик при виборі - лещадність, форма. Існує п'ять груп лещадності:

  • I група - « кубовидний » щебінь до 10 %;
  • II група - «поліпшена » від 10 % до 15 %;
  • III група - «звичайна » від 15 % до 25 %;
  • IV група - «звичайна » від 25 % до 35 %;
  • V група - «звичайна » від 35 % до 50 %.

Кубоподібна форма дозволяє не тільки знизити собівартість готового виробу за рахунок більш щільної утрамбовки заповнювача, а й підвищити міцність, все через те ж більш щільного заповнення. Так само відзначимо, що ціна на першу групу володіє трохи більшою дорожнечею, тому що на його виробництво необхідно затратити більше часу, енергії і використовувати дробильне устаткування більш високої якості. Тому цей щебінь знайшов своє застосування в конструкціях мають відповідальне значення.

У нас ви можете знайти матеріал всіх груп лещадності, за детальнішою інформацією ви можете звернутися до наших фахівця.

Гранітний щебінь фракції 5-20 найбільш популярний тому використовується при виробництві бетону, фундаменту і виробів з бетону - фундаментні блоки, бетонні кільця.

щебінь фракції 20-40 найбільш застосовний в будові автодоріг, трамвайних колій, в залізобетонних конструкціях, а також в закладці фундаменту.

Фракція 40-70 - щебінь, ціна якого нижча від інших фракцій, застосовується при роботі великим обсягом бетону, для виготовлення масивних конструкцій.

Ви можете купити у нас щебінь оптом і оформити доставку, як по Києву, так і по області , для оптових покупців існують знижки і ціна буде трохи відрізнятися від представленої на сайті.

Автопарк компанії Основа-бетон досить потужний і місткий, доставка в Києві гранітної продукції відбувається в найкоротші терміни.

Подивитися повний прайс та уточнити ціни на доставку можна на сторінці прайс-листа

Замовити з доставкою

x

Дзвоніть по телефонам:

  • (050) 469-55-31
  • (067) 888-44-55

Час роботи:

  • Пн-Пт: 08:00 - 18:00
  • Вихідні: Сб, Нд

Оформити заявку онлайн: