Купить цемент марки М400 легко и удобно, а главное доступно по цене вместе с Основа-бетон

Цемент

Ассортимент продукции компании ОСНОВА-БЕТОН

Цены указаны с НДС, по состоянию на 01.06.2018

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ Одиниця виміру Ціна
Цемент М400 мішок 60 грн
Цемент М500 Д20 мішок 65 грн
Цемент оптом від виробника

На нашому сайті представлений матеріал провідних українських виробників:

Заводи - "ХайдельбергЦемент Україна" , "Подільський цемент" . Наші партнери перевірені часом і досвідом !

На сьогоднішній день найпопулярнішими марками є марки М400 і М500 .

Обидві марки широко застосовуються в будівництві , тому що є гармонією поєднання високої міцності і доступної ціни. Представлені на сайті марки цементу М400 і М500 застосовні для робіт при низьких температурах , вони не втрачають своїх міцності властивостей , також особливою характеристикою нашого матеріалу - водостійкість .

На характеристику міцності вказують числа М400 і М500 у маркуванні , і це говорить наступне , після затвердіння суміш витримає навантаження близько 400 кг/см2 і вказує , що він застосовується практично у всіх галузях будівництва.

Як використовувати Цемент?

Цемент твердне в кілька етапів , перший - схоплювання - через 40-60 хвилин , другий - повне затвердіння - після 10-12 годин.

М400 застосуємо для будівельних робіт , для ремонтних робіт , для виготовлення розчинів , штукатурних робіт , для кладки. Дешевша ціна на відміну від марки 500 робить його одним з найпопулярніших на ринку України .

М500 витримує більше високе навантаження ( 500 кг/см 2 ) і відповідно його характеристики міцності говорять про те , що він більш зносостійкий до механічних пошкоджень. Завдяки його міцності він придбав широке застосування в несучих конструкціях , у виготовленні балок , плит перекриття і так само виготовленні тротуарної плитки.

Якщо у маркуванні є додаткові букви і цифри М400 Д20 , то це говорить про застосування в складі суміші добавок , в даному випадку мінеральних не більше 20 % , які збільшують морозостійкість і антикорозійну стійкість.

Ми за якість

Якість - застава довговічності. На нашому сайті представлений тільки якісний від перевірених заводів виробників. Це сипучий матеріал , тому розфасовка в мішок має свої переваги : зручно транспортувати , менше цементного пилу і малу вагу мішка - 25 кг. Так само мішок зручний при будівельних роботах.

Тому ми поставляємо цемент в мішках, ціна вказана в нашому прайсі нижче. У нас ви можете купити цемент оптом і в роздріб . При купівлі оптом існують знижки .

Компанія Основа- Бетон здійснює доставку по Київській області, а скільки він коштує ви можете дізнатися в таблиці, там вказана вартість.

Подивитися повний прайс та уточнити ціни на доставку можна на сторінці прайс-листа

Замовити з доставкою

x

дзвоніть по телефонам:

  • (050) 469-55-31
  • (067) 888-44-55

Час роботи:

  • Пн-Пт: 08:00 - 18:00
  • Вихідні: Сб, Нд

Оформити заявку онлайн: