Купить цемент марки М400 легко и удобно, а главное доступно по цене вместе с Основа-бетон

Цемент

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ Одиниця виміру Ціна
Цемент М400 мішок 49 грн
Цемент М500 мішок 59 грн
Цемент оптом від виробника

На нашому сайті представлений матеріал провідних українських виробників:

Заводи - "ХайдельбергЦемент Україна" , "Подільський цемент" . Наші партнери перевірені часом і досвідом !

На сьогоднішній день найпопулярнішими марками є марки М400 і М500 .

Обидві марки широко застосовуються в будівництві , тому що є гармонією поєднання високої міцності і доступної ціни. Представлені на сайті марки цементу М400 і М500 застосовні для робіт при низьких температурах , вони не втрачають своїх міцності властивостей , також особливою характеристикою нашого матеріалу - водостійкість .

На характеристику міцності вказують числа М400 і М500 у маркуванні , і це говорить наступне , після затвердіння суміш витримає навантаження близько 400 кг/см2 і вказує , що він застосовується практично у всіх галузях будівництва.

Як використовувати Цемент?

Цемент твердне в кілька етапів , перший - схоплювання - через 40-60 хвилин , другий - повне затвердіння - після 10-12 годин.

М400 застосуємо для будівельних робіт , для ремонтних робіт , для виготовлення розчинів , штукатурних робіт , для кладки. Дешевша ціна на відміну від марки 500 робить його одним з найпопулярніших на ринку України .

М500 витримує більше високе навантаження ( 500 кг/см 2 ) і відповідно його характеристики міцності говорять про те , що він більш зносостійкий до механічних пошкоджень. Завдяки його міцності він придбав широке застосування в несучих конструкціях , у виготовленні балок , плит перекриття і так само виготовленні тротуарної плитки.

Якщо у маркуванні є додаткові букви і цифри М400 Д20 , то це говорить про застосування в складі суміші добавок , в даному випадку мінеральних не більше 20 % , які збільшують морозостійкість і антикорозійну стійкість.

Ми за якість

Якість - застава довговічності. На нашому сайті представлений тільки якісний від перевірених заводів виробників. Це сипучий матеріал , тому розфасовка в мішок має свої переваги : зручно транспортувати , менше цементного пилу і малу вагу мішка - 25 кг. Так само мішок зручний при будівельних роботах.

Тому ми поставляємо цемент в мішках, ціна вказана в нашому прайсі нижче. У нас ви можете купити цемент оптом і в роздріб . При купівлі оптом існують знижки .

Компанія Основа- Бетон здійснює доставку по Київській області, а скільки він коштує ви можете дізнатися в таблиці, там вказана вартість.

Подивитися повний прайс та уточнити ціни на доставку можна на сторінці прайс-листа

Замовити з доставкою

x

дзвоніть по телефонам:

  • (044) 469 - 55 - 31
  • (097) 577 - 16 - 64
  • (050) 469 - 55 - 31

Час роботи:

  • Пн-Пт: 08:00 - 18:00
  • Вихідні: Сб, Нд

Оформити заявку онлайн: