Про нас

Компанія Основа-Бетон спеціалізується на виробництві товарного бетону і залізобетонних виробів.

Маючи виробничі потужності, які розташовані в м.Українка, Обухівського району Київської області ми докладаємо всіх зусиль, щоб задовольнити потреби наших клієнтів, виробляючи тільки надійну і довговічну продукцію, яка б повною мірою відповідала поставленим завданням.

Компанія Основа-Бетон віддає перевагу співробітництву тільки з кращими постачальниками якісної сировини, що зарекомендували себе і перевірені протягом багатьох років співпраці.

ВИРОБНИЦТВО ТОВАРНОГО БЕТОНУ

За час існування наша компанія здобула значний досвід у виробництві товарного бетону і готова запропонувати вам широкий асортимент видів і класів бетону, а також бетон з індивідуальними властивостями.

Виробничі потужності компанії забезпечують до до 80 м3 товарного бетону за годину.

Контроль якості продукції, що випускається, здійснюється на кожному етапі виробничого процесу, і вже готової продукції в сертифікованій лабораторії.

ВИРОБНИЦТВО ФУНДАМЕНТНИХ БЛОКІВ

Для виробництва фундаментних блоків використовується технологія сухого пресування, завдяки якій готова продукція має відмінну геометрію та абсолютну відповідність нормам і стандартам.

Володіючи високопродуктивною лінією з виробництва блоків ФБС, у нас є можливість виконувати великі замовлення в мінімальні строки.

ВИРОБНИЦТВО ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КІЛЕЦЬ

Одним із виробничих напрямків діяльності нашої компанії є виробництво залізобетонних кілець стандартизованих розмірів.

Асортимент включає в себе кільця, кришки, днища діаметром від 0, 8 м. до 2,0 м.

Повний асортимент продукції в розділі ПРАЙС-ЛИСТ

ДОСТАВКА

Компанія «Основа-Бетон» має власний автопарк автобетонозмішувачів, завдяки чому готова забезпечити безперебійну поставку бетону своїм клієнтам в повному об’ємі, а також здійснювати доставку продукції день в день.

Також надаємо послуги подачі бетону бетононасосом.


Звернувшись до компанії «Основа – бетон», Ви завжди отримуєте професійну консультацію з вибору необхідної продукції, а також вам будуть надані найкращі умови співробітництва!


ІСНУЄ ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ!