Продукція заводу

Бетон всіх марок від компанії Основа-бетон

Бетон з доставкою від Основа-бетон

Ви будуєте власний будинок чи являєтесь великим забудовником? Прокладаєте доріжки чи будуєте дитячий майданчик? Так чи інакше, Ви зіткнулися з тим, що Вам потрібно купити бетон необхідної марки та правильно його вкласти. Пропонуємо Вам ознайомитися з питаннями, що найчастіше виникають саме з таким вибором:

Як правильно обрати марку бетону?

Кільця бетонні для криниці від компанії Основа-бетон

Бетонні кільця для каналізації та колодязів, за оптимальною ціною від компанії Основа-бетон

Компанія Основа-бетон має широкий спектр з виготовлення виробів з бетону. Бетонні кільця не виключення. Ми виробляємо колодязні кільця і ​​каналізаційні кільця з бетону, використовуються для запобігання завалювання й осипання грунтових порід.

Блоки фундаментні від компанії Основа-Бетон

Фундамент з блоків завжди зручно й якісно. Основа-бетон

У сучасному будівництві застосовуються супутні матеріали , фундаментні блоки одні з них . Наша компанія Основа-бетон виробляє й продає фундаментні блоки стандартизованих розмірів, без сторонніх домішок з застосуванням якісних компонентів.

Пісок в мішках з доставкою від компанії Основа-бетон

Пісок будівельний з доставкою

Пісок використовують для безлічі будівельних робіт, основа для більшості відомих розчинів. Пісок річковий та пісок кар'єрний розрізняється за способом його видобутку і чистоті самого матеріалу. Річковий пісок більш дорогий, так як не містить домішок глини та різних каменів. Річковий пісок підходить майже для всіх будівельних робіт.

Цемент всіх марок від компанії Основа-бетон

Цемент оптом від виробника

На нашому сайті представлений цемент провідних українських виробників:

Цементні заводи - "ХайдельбергЦемент Україна" , "Подільський цемент" . Наші партнери перевірені часом і досвідом !

На сьогоднішній день самими затребуваними марками цементу є марки М400 і М500 .

Щебінь всіх фракцій з доставкою від компанії Основа-бетон

Щебень всіх фракцій з доставкой

Наша співпраця з такими кар'єрними розробниками як " Бишевський гранітний кар'єр , " Ракитнянський гранкар'єр ", " Богуславський кар'єр" , дозволяє забезпечити необхідним обсягом найвимогливіших клієнтів.

Щебінь гранітний від Ракитнянського гранітного кар'єра має високу прочностну марку - 1200 , який використовують для бетону М400 і вище.